PIVA A CHUŤOVKY

Chuťovek k pivu u nás není nikdy málo

Jsme si jisti, že u nás budou spokojeni všichni milovníci piva s mlsným jazykem. Nabízíme gurmánské skvosty, které jinde v Karviné neseženete. Francouzské a italské klobásky, italský sýr nebo jiné dobroty u nás jsou na běžném pořádku. Naše chuťovky odebíráme od Boutique Gurmán.


Odebíráme pivo od místních dodavatelů (a pár i ze zahraničí)

Nachmelená opice

Nachmelená opice je řemeslný pivovar původem z Krnova, který začal vařit pivo v roce 2015. Vaří spodně i vrchně kvašená piva a zaměřují se na objevování nových a netradičních pivních stylů.

Více informací najdete na www.nachmelenaopice.cz/cs/o-nas/

Slezský pivovar

Havířovský Slezský pivovar vaří nefiltrovaná a nepasterizovaná piva, aby si zachovala správnou chuť i vůni. Jejich piva vaří ve starém Hostinci U Balona a zrají v jejich sto let starých sklepních prostorech. Mezi jejich piva patří Majstr 12° nebo Bulač 10° a nabízejí mnoho pivních speciálů.

Více informací najdete na www.slezskypivovar.cz/cs/o-pivovaru.html

Beskydský pivovárek

Beskydský pivovárek byl založen v roce 2012 v Ostravici s jediným cílem – vařit skvělé pivo bez filtrace či pasterizace s důrazem na detail. Z beskydské horské vody vzniká hořký a výživný Beskydský ležák, kromě něj ale vaří i mnoho dalších pivních stylů.

Více informací najdete na beskydskypivovarek.cz/index.php/o-nas/

Ogar

Kunčický pivovar Ogar vaří nefiltrovaná piva a mezi jejich nejznámější patří Ogar Jedenáctka nebo Ogar Dvanáctka. Vaří rovněž mnoho dalších pivních stylů.

Více informací najdete na www.pivovarogar.cz/kopie-nase-piva

Pivovar Koníček

Pivovar Koníček je pivovar z Vojkovic založený v roce 2006, který o sobě říká, že to je pivovar „co vás rozřehtá.“

Více informací najdete na https://www.pivovarkonicek.cz/

Heřmanický pivovar

Pivovar heřmanice vyrábí nefiltrovaná a nepasterizovaná piva, která jsou s „puncem originality.“ Výsledkem jsou jejich světlé a tmavé ležáky.

Více informací najdete na https://www.hermanicky-pivovar.cz/

Skřečoňský žabák

Minipivovar Skřečoňský žabák má slogan „skoč si na jedno.“ Nabízí klasické světlé ležáky nebo černé pivo, nebo například jejich speciální medové a sváteční patnáctky a zahraniční IPA.

Více informací najdete na https://www.skreconskyzabak.cz/

Albrechtický pivovar

Albrechtický pivovar disponuje obrovským sortimentem originálně pojmenovaných piv, které si určitě zamiluje každý milovník pivních speciálů.

Více informací najdete na https://www.albrechtickypivovar.cz/